About Me

Fotoğrafım
İzmir, Turkey
Yasemin kokulu bahçenin kedileri ve günlük halleri hakkında... ♥ The cats of a jasmine scented garden and its daily snaps. Les chats de jasmin parfumé jardin et ses clichés quotidiens .

22 Ocak 2013 Salı

YAPRAK DÖKÜMÜ


"Sevgili Arsız ölüm " tık tık seni anımsamanın şimdi tam sırası !

Ocak ayında rüzgar sert esti sert! Döküldü yapraklar birer birer ...
Önce değerli gazeteci Mehmet Ali Birant ardından mütevazi insan değerli tarihçi Toktamış Ateş, hepimizin "Deprem Dedesi" Ahmet Mete Işıkara ve sevgili Pınar Kür'ün annesi değerli yazarımız İsmet Kür hayatını kaybetti.

Hepsi de kendi alanında değerli yeri doldurulamaz insanlardı. Mekanları cennet olsun!
Başımız sağolsun!

17 yorum:

 1. gecen gun konusuyorduk da dedik ki ne kusakmis ama bak yitip giden her insanin bir izi var arkasinda. arkalarindna gelen kusak hic oyle degil. hep hatirlanacaklar ne mutlu ki...

  YanıtlaSil
 2. Gülçinciğim biz şanslı bir kuşaktık galiba. Toktamış hocayı tanırdım,inanılmaz mütevazi,şirin ,dolu dolu bir insandı. Pınar Kür'ün tüm eserlerini okumuştum,rahmetli annesinin kitaplarını okumadım ama bilirdim.Çok değerli insanlardı hepsi de çook! Çok sarsıldım inan ki. Bu gün önemli bir işim vardı ama elim kolum tutmuyor şimdi ne yapacağım bilmiyorum!

  YanıtlaSil
 3. Evet hepside kendi nesillerinden elimizde kalan değerli insanlardı..Nur içinde yatsınlar ve dilerim ülkemde böyle insanlar yetişmeye devam eder.Bundan sonra nasıl bir nesil yetişir bilemiyorum......

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İjlalciğim değerler teker teker yitip gidiyor :( Ben o kadar umutsuz değilim ama artlarından çok güzel insanlar geliyor!
   Başımız sağolsun!

   Sil
 4. Hemde nasıl döküldü dün de 11 yıllık komşumuzu kaybettik öyle acı bişey ki hastaydı bekleniyordu ama birden olunca çok kötü oluyo insan kimseye ölümü yakıştıramıyor. Ama malesef yapraklar bir bir dökülüyor.

  YanıtlaSil
 5. nur içinde yatsınlar, çok üzücü bi durum :(

  YanıtlaSil
 6. Böylesine güzelliklerle dolu insanların teker teker gidişine çok üzülüyorum.yerleri dolar mı bilinmez,Lakin emir büyük yerden.Üzgünüz:(((

  YanıtlaSil
 7. nur içinde yatsınlar çok üzücü insan sanki hiç ölmiycekmiş gibi yaşıyor hayatı kaybedince çok üzücü oluyor:(

  YanıtlaSil
 8. sevgili colette
  mor salkimlar nekadar guzelse,,,
  alt karelerde bir o kadar huzun dolu,,,
  sevgiler

  YanıtlaSil
 9. Ne üzücü:(((

  Hepsi de değerli ve ülkemiz için yararlı insanlardı. Işıklar içinde uyusunlar...

  YanıtlaSil
 10. FATMA KARATAŞ

  VE BURHAN DOĞANÇAY..

  YanıtlaSil
 11. Allah rahmet eylesin:(((...

  YanıtlaSil