About Me

Fotoğrafım
İzmir, Turkey
Yasemin kokulu bahçenin kedileri ve günlük halleri hakkında... ♥ The cats of a jasmine scented garden and its daily snaps. Les chats de jasmin parfumé jardin et ses clichés quotidiens .

31 Ocak 2011 Pazartesi

İYİ HAFTALAR

2011'in ilk ayını uğurluyoruz bu gün.Zaman ne çabuk geçiyor öyle değil mi?Şubat mart derken şunun şurasında geciken soğukların yerini  ılık bahar günlerine -kaçınılmaz bir döngüyle-terk etmesine  ne kaldı ki...Ben her mevsimi severim aslında ,hepsinin  güzelliğini ,tadını çıkara çıkara yaşamak gerekir diye düşünürüm.
Dün hava oldukça soğuktu,İzmir için dahi...Soğukta ne yapılır pek bilmez İzmirli ,o yüzden sahil boyu alışılmadık derecede boştu,biz de Keşkülle tadını çıkardık,insan kalabalığında boğulmadan uzun uzun yürüdük,temiz hava aldık,tazelendik.Bu sabah ocak ayına ''güle güle''derken tüm dostlara mutlu ve neşeli bir hafta diliyoruz.
Görseller -büyük naif tabak hariç- mütevazi ''Blue Blanc''koleksiyonumdan;
Sevgiler...
13 yorum:

 1. Ankarada hava buzzz, kar güzel de bir de her yer takır takır buz olması çok daha güzel olacak:)) Blue Blanc koleksiyonunuz çok güzelmiş. Şık ve kibarlar:))

  YanıtlaSil
 2. Siz sadece evini değil, yaşamın tüm güzelliklerini de seven biri olduğunuz için şu soğuk günde bile sımsıcacık neşe dolu bir selam vermişsiniz hepimize:) Haftaya güneşli başladık, böyle güneşli güzel bir hafta dileriz. Keşküle de sevgiler:)

  YanıtlaSil
 3. Kolleksiyonunda çok zarif canım.Nice ayları huzurla,keyifle uğurlaman dileğimle.

  YanıtlaSil
 4. İstanbulda çok soğuk ama kar yok :( .Ben tam bir kış sevdalısı olarak kışın bitmesine üzülüyorum diyebilirim.
  Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 5. Koleksiyondaki her parçaya bayıldım ablacığım. Zaman su misali çabucak geçiyor gerçekten :) Geçen zamanları sevgiyle uğurlamak dileğiyle çok mutlu bir hafta diliyorum sizlere :) kızları da öpüyorum.

  YanıtlaSil
 6. nekadar yakışmış..birde blogun bu yeni hali harika:)

  YanıtlaSil
 7. zevkini konuşturuyorsun colettecim...evet izmir çok soğuk ve oğluşum biraz hasta ;( aman kendinize iyi bakın...sevgiler

  YanıtlaSil
 8. Tabaklar çok güzel, özellikle ikinci fotoğraftakini çok beğendim...

  YanıtlaSil
 9. Lolipu teşekkürler canım ,Ankara'nın kuru ayazını iyi bilirim,güneşli günler dilerim sana.
  Sevgili DEKOR GURU ne kadar kibarsınız çok teşekkürler,hayat güzel evet ve tadını çıkarmak gerek değil mi?Keşkül de size sevgilerini gönderiyor:)
  Tülin teşekkürler,eskileri toplamaya devam:)
  Güloş umarım güzel İstanbul kardan nasibini alır da kış sevdalılarının yüzü güler:)
  Yeşimciğim çok tatlısın sen,teşekkürler canım,Miya'ya sevgiler..
  Zeynep teşekkürler,baharı özledim galiba,beğenmene sevindim canım,sevgiler...
  Sebiciğim İzmir soğuk ama bu sabah en azından güneşli.Kaan Batu'ya çok geçmiş olsun,kendinize dikkat edin.Sevgiler...

  YanıtlaSil
 10. renk katmış duvara çok güzeller:)

  YanıtlaSil
 11. buralar da çok soğuk...
  senin bloga bahar çoktan geldiiii:)
  tabaklar çok yakışmış duvara...

  YanıtlaSil
 12. Colettecim, senin kolleksiyonlarına hastayım zaten:) Evinin her köşesinde anılar var gördüğüm kadarıyla, ne güzel :)

  YanıtlaSil
 13. Merhaba , tabaklara bayıldım(maviyi de çok severim) ,ben de bir koleksiyon severim.Birçok şeyin koleksiyonunu kendi çapımda yapıyorum.Bende de büyüklü , küçüklü boy boy tabaklar var.İnsana mutluluk veriyorlar...Sevgiler :)

  YanıtlaSil