About Me

Fotoğrafım
İzmir, Turkey
Yasemin kokulu bahçenin kedileri ve günlük halleri hakkında... ♥ The cats of a jasmine scented garden and its daily snaps. Les chats de jasmin parfumé jardin et ses clichés quotidiens .

13 Eylül 2010 Pazartesi

POLONYA-VARŞOVA


Posted by Picasa
Gezmek görmek ,gördüğünü paylaşmak güzel şey...Polonya 2.dünya savaşında yerle bir olan Varşova'yı neredeyse yeniden inşa etmiş.Binalar yeniden yapılıyor ama yaralar ne kadar sarılmış orası meçhul.
Sokaklar tertemiz, kaldırımlar neredeyse caddelerden geniş,her yer yemyeşil park bahçe dolu,yeme içme oldukça ucuz ama...Ama yabancı dil bilen neredeyse yok,cafelerin bir kısmında kredi kartı ve döviz geçmiyor aman dikkat...Menüleri bile Lehçe ,biraz zorlandık.Her şeye rağmen ben Varşova'yı çok sevdim,bir de dönüşte THY bize çile çektirmeseydi.
Herkese sevgiler...

7 yorum:

 1. öncelikle blogunun yeni görüntüsünü çok sevdim :) gezmek görmek keşfetmek güzel şey, tatil dönüşü hepimiz için zor oldu sanırım :)

  YanıtlaSil
 2. Colettecim,bir bir tatil resimlerini gördükçe iç geçiriyorum. Ne hoş yerlermiş...bizim içinde gezseydiniz ;)

  YanıtlaSil
 3. ne güzel bir tatil olmuş,
  senin adına sevindim ve imrendim...
  sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. Lavanta Bahçesi nerelerdeydin diye meraklanırken bizim oralardaymışsın meğer...Gene bekleriz...Sebiciğim hepiniz için gezdim gördüm, yedim içtim,paylaşıma devam edeceğim...Evcilik ne güzel gönlün var teşekkürler.Antalya da çok güzeldir şimdilerde...Sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 5. fotoğraflar harika... fotoğraflardaki gülen yüzü görmek daha da harika... devamını bekliyorum... :)

  YanıtlaSil
 6. Fotografları cok begendım, Polonyayı hep merak etmısımdır. FIkır edınmıs oldum canım tesekkurler!

  YanıtlaSil
 7. colette...
  fotoğraflara bayıldım...
  tatilinin güzel geçtiğine sevindim:)))

  YanıtlaSil